Brązowy medal na Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Niemczech

W dniu 18.03.2017 r. w Burkhardtsdorf w Niemczech, odbyły się Międzynarodowe Zawodowy Karate WKF „12 Zwolitztalpokal – KEMTAU’ 2017”.

W zawodach zostało przeprowadzonych 754 osobo konkurencje, a  uczestniczyło w nich 70 klubów: z Niemiec, Anglii, Turcji, Czech i Polski. Zawody rozpoczęły się o godz. 9:00 a zakończyły się o godz. 21:00.Karate Goju Ryu Shuseikan Poland reprezentowało 22 zawodników, wśród nich trzech uczniów Zespołu Szkół w Chobieni należących do Klubu Karate Goju Ryu Shuseikan Chobienia:

Roksana Sabaj, Łukasz Kuziak i Mateusz Kuziak.

Duży sukces odniósł uczeń klasy trzeciej Gimnazjum w Chobieni – Łukasz Kuziak, który zdobył brązowy medal w kumite drużynowym Juniorów. W skład drużyny wchodzili również: Piotr Kosior oraz Jakub Stanisławski.

Łukasz i Mateusz w swoich konkurencjach indywidualnych zdobyli punktowane piąte miejsca.

Do Niemiec z zawodnikami wyjechała spora grupa rodziców, która swoim wsparciem oraz wspaniałym kibicowaniem wprowadziła miłą atmosferę.  Zawodnicy Klubu Karate Goju Ryu Shuseikan Poland spisali się bardzo dobrze, po stojących na wysokim poziomie pełnych emocji walkach zdobyli 16 medali w kwalifikacji medalowej zajmując 4 miejsce.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content