Srebro i brąz w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Republice Czeskiej

Srebro i brąz w Międzynarodowych Zawodach Karate WKF w Republice Czeskiej

W dniu 3 lutego 2018 r. w miejscowości Trutnov, w Republice Czech, odbyły się kolejne  Międzynarodowe Zawodowy Karate WKF „VELKA CENA MESTA TRUTNOVA”. W zawodach brało udział 440 zawodników z 42 klubów karate z Czech, Słowacji oraz Polski.

Po dwumiesięcznej przerwie, w pierwszych wyjazdowych zawodach, reprezentanci Karate Goju Ryu Shuseikan Poland spisali się bardzo dobrze zdobywając 18 medali i drugie miejsce w kategorii „Najlepszy team” w tym mocno obsadzonym, międzynarodowym turnieju.

Klub Karate Goju Ryu SHUSEIKAN Chobienia, reprezentowało dwóch zawodników: Łukasz Kuziak i Mateusz Kuziak. Nasi reprezentanci na pierwszych zawodach w nowym roku spisali się bardzo dobrze – należą się im słowa uznania za walki, które stoczyli.

Łukasz Kuziak  wywalczył  srebrny medal w kategorii kumite juniorów 16-17 lat w wadze do 76 kg. Duży sukces odniósł uczeń klasy trzeciej Gimnazjum w Chobieni –  Mateusz Kuziak, który zdobył trzecie miejsce  w konkurencji kumite kadetów 14-15 lat – w kategorii wagowej do 52 kg.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content