INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY DOTYCZĄCA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.

W dniu 26 czerwca kończymy zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2019/2020.

Kończący się rok szkolny przyniósł nam wiele trudnych chwil, problemów i stał się ogromnym wyzwaniem dla nas wszystkich.  Zostaliśmy zmuszeni do przewartościowania naszych życiowych celów, zmierzenia się z izolacją, możliwością utraty pracy  i zagrożeniem które tak naprawdę jeszcze się nie zakończyło.

Przeszliśmy przez ponad trzy miesiące zdalnej edukacji starając się jak najlepiej wesprzeć rodziców i uczniów w tym trudnym czasie i realizować nasze główne zadanie czyli edukację uczniów.  Nie odbyło by się to bez pełnego zaangażowania nauczycieli, dzieci, a szczególnie rodziców naszych uczniów.

Dlatego bardzo dziękuję całej szkolnej społeczności za współpracę i zaangażowanie, za słowa wsparcia, wszelkie uwagi i pomysły pozwalające jak najefektywniej wykorzystać ten trudny czas.

Mam nadzieję, że 1 września wrócimy do normalności i będziemy cieszyć się możliwością spotykania  z naszymi uczniami w bezpośrednim kontakcie

Obostrzenia sanitarne nie pozwalają nam na zorganizowanie zakończenia roku szkolnego tak, jak to było w poprzednich latach. 

W związku z obecną sytuacją nie planujemy wspólnych spotkań poszczególnych klas z wychowawcami. 

Wyjątek stanowić będzie klasa VIII – jako kończąca szkołę i spotykająca się już podczas egzaminu ósmoklasisty.

Na dzień 1 września – po wakacjach,  planujemy spotkania z wychowawcami w klasach i rozdanie świadectw promocyjnych dla uczniów pozostałych klas I – VII.

Oczywiście, będzie również możliwość odbioru świadectw promocyjnych, dla tych, którzy chcą otrzymać świadectwo przed wakacjami, w dniach  26 i 29 czerwca 2020 r., zgodnie z ustalonym poniżej harmonogramem.

Świadectwa będą wydawać pracownicy szkoły. Świadectwo będą mogli odebrać rodzice lub uczniowie. Odbierający świadectwo nie wchodzą do szkoły. Miejsce wydawania świadectw będzie wyznaczone przed budynkiem Szkoły Podstawowej (przed wejściem głównym).

Bardzo proszę o ścisłe dostosowanie się do harmonogramu oraz reżimu sanitarnego tj. maseczki, rękawiczki oraz zachowanie odległości co najmniej 1,5 m. Prosimy również o zabranie ze sobą długopisu do podpisania potwierdzenia odbioru świadectwa.

Poniżej przedstawiam harmonogram odbioru świadectw w dniach 26 i 29 czerwca dla osób chętnych.

 Harmonogram odbioru świadectw  w dniach 26 i 29 czerwiec 2020 dla osób chętnych

Data

Klasy

Godziny

26.06

IV a, IV b, V 11:00 – 12:00

26.06

VI c, VI b, VI a

12:00 – 13:00

26.06

VII a, VII b

13:00 – 14:00

29.06

I a, I b

11:00 – 12:00

29.06

II a, II b

12:00 – 13:00

29.06 III a, III b

13:00 – 14:00


Osoby, które nie będą mogły przybyć do szkoły w podanych terminach, będą mogły odebrać świadectwo podczas wakacji w sekretariacie,  w godzinach pracy szkoły – po uprzednim, telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny odbioru lub po powrocie do szkoły 1 września.

Świadectwa wydawane będą tylko uczniom (lub rodzicom) do których świadectwo należy.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni

Roman Kuziak


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content