DZIEŃ MAMY

Dzień Mamy w klasach I-III

„Mama to miękkie ręce, Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność, coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.”

                                                                              Melchior Wańkowicz

   26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Mamy. To wyjątkowe święto, podczas którego doceniamy nasze mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość.

  Każda mama w takim szczególnym dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo.

  Uczniowie klas I-III pamiętają o swoich kochanych mamach. Z tej okazji przygotowali dla nich wiele niespodzianek. Dzieci samodzielnie wykonały piękne portrety mam. Trzecioklasiści zrobili pomysłowe wazony ze słoików oraz oryginalnie zdobione, ekologiczne torby na zakupy. Podczas zajęć na świetlicy, uczniowie stworzyli własnoręcznie wyjątkowe laurki z życzeniami oraz bibułkowe kwiaty.

  Każda klasa na Dzień Mamy przygotowała piosenkę oraz krótki program słowno-muzyczny, by w ten sposób wyrazić swą miłość i wdzięczność dla najważniejszej na świecie osoby.

   Nasi uczniowie wraz z opiekunami włożyli wiele wysiłku, pracy i serca by na ustach mam pojawił się tego dnia uśmiech. Pamiętajmy, że miłość powinno się okazywać mamie codziennie, ale w Dniu Mamy szczególnie.

   Wszystkim mamom życzymy dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swoich pociech.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content