POMOC DLA JERZEGO ŻERKO

Jerzy Żerko to 7-letni mieszkaniec Legnicy. W ostatnim czasie przeszedł skomplikowaną operację serca w Genewie. Aktualnie przebywa w szpitalu we Wrocławiu i w dalszym ciągu wymaga specjalistycznej opieki medycznej.

                        W sobotę 30.10.2021r. w Złotoryi odbył się kolejny kiermasz charytatywny dla Jerzyka. Postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę. Dnia 28 października 2021r. zakończyła się szkolna akcja charytatywna „Pomoc dla Jerzego Żerko”. Zebraliśmy wspólnie 150 słoików z przetworami na kiermasz. Wśród przetworów znalazły się: dżemy, kompoty, soki, sałatki warzywne, korniszony, grzyby i wiele innych. Wszystkie ekologiczne i starannie przygotowane. Udział w akcji wzięli uczniowie, rodzice, pracownicy i dyrekcja szkoły. Zebraniem i przygotowaniem przetworów na kiermasz zajęli się wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu. W całej akcji udział wzięło kilkadziesiąt zaangażowanych osób na terenie szkoły i mnóstwo dobrych serc, które przygotowały te wspaniałe przetwory i przekazały je dla Jerzyka.

Drodzy Rodzice dziękujemy Wam za ogromne  serca, wspaniałą współpracę, szerzenie idei wolontariatu i humanitaryzmu oraz w imieniu Jerzyka Żerko i jego rodziny za okazane wsparcie.

Drodzy Uczniowie JESTEŚCIE WIELCY !!! Pamiętajcie – warto pomagać!!! 

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu

Opiekun SKW Izabela Tetera


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content