PASOWANIE NA UCZNIA

5 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Tego dnia dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Chobieni. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować.

   Najważniejszą częścią szkolnej uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez panią Dyrektor Szkoły. Pierwszaki ślubowały być dobrymi Polakami i uczniami, a swoją nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

   Na koniec pierwszoklasistom życzenia wielu sukcesów w nauce złożył wójt gminy Rudna, pani Dyrektor,  przedstawicielka Rady Rodziców oraz starsi koledzy z klasy drugiej. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale od wychowawców, kuferki z przyborami szkolnymi do wójta i zakładki ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzice przygotowali uczniom słodkie przyjęcie.

   To był wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów, którym życzymy, aby każdy dzień spędzony w szkolnych ławkach oraz na szkolnych korytarzach był wesoły i radosny, a nauka była dla Was przyjemnością:)

Powodzenia!


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content