FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

   22 listopada 2021r.odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Dziecięcej dla klas I-III pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Festiwal zorganizowany był w ramach realizacji projektu „ Z kulturą mi do twarzy”. Jego celem było  propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, popularyzacja  piosenek dziecięcych, przezwyciężenie tremy związanej z występami publicznymi oraz integracja uczniów. W przesłuchaniach wzięło udział 18 uczestników, którzy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny wykonywanych utworów. Występy młodych wykonawców nagradzane były gromkimi brawami. Jury oceniało wokalistów biorąc pod uwagę dobór repertuaru,warunki głosowe, interpretację utworu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Konkurs był rozstrzygany w jednej kategorii, w której brali udział soliści oraz zespoły wokalne. Zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy czekoladową monetę na szczęście.

   Festiwal okazał się wielkim sukcesem i zostanie wpisany do kalendarza szkolnych imprez. Dzięki takim działaniom uczniowie już od najmłodszych lat rozwijają wrażliwość muzyczną i nabierają pewności siebie, co na pewno zaowocuje w przyszłości.

   Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w festiwalu, gratulujemy sukcesów i zapraszamy za rok.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content