YOU CAN DANCE

You Can Dance to rozrywkowy program taneczny, który rozwija pasje i talenty zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w tegorocznej edycji Programu You Can Dance Nowa Generacja dla szkół podstawowych. Grupę taneczną tworzyły uczennice klas V b i VI b w składzie: Hanna Ławrynowicz, Barbara Czajkowska, Antonina Kijewska oraz Maria Czajkowska.

By wystartować w konkursie przeszły one etap eliminacji szkolnych, w którym zmierzyły się dwa zespoły taneczne. Choć oba zaprezentowały bardzo ciekawy układ, to komisja konkursowa mogła wyłonić tylko jedną grupę.

Po intensywnych ćwiczeniach i wielu próbach dziewczęta nagrały układ taneczny, który wysłany został do organizatorów konkursu. Na profilu programu w mediach społecznościowych trwało głosowanie, do którego zachęcaliśmy wszystkich uczniów i rodziców. Choć zwycięzcą okazała się inna grupa, to nasze uczennice zaprezentowały się bardzo dobrze i godnie reprezentowały naszą szkołę.

Serdecznie gratulujemy im uczestnictwa w konkursie!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z przebiegu przygotowań, nagranie układu konkursowego i dyplom dla naszej szkoły za uczestnictwo w programie.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content