DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś mojej babci życzenia złożę,
w wiązankę kwiatów serduszko włożę
i wiem, że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej śpieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje!

Dzisiaj mamy święto dziadka, okazja niezwykle rzadka.
Ja dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie.
To naprawdę trzeba przyznać, dziadek fajny jest mężczyzna. Kiedy Dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam. Bądź zdrowy, dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach dzieci pamiętają o swoich bliskich. Jest to niezwykłe święto nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Uczniowie z klas I -III z tej okazji przygotowali piękne upominki, które wykonali w klasach pod opieką swoich wychowawców. Były to kolorowe laurki, certyfikaty i kalendarze. Dzieci włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. To wszystko w podziękowaniu za ciepłe słowa, beztroskie chwile i miłość jaką babcie i dziadkowie dają na co dzień swoim wnukom. Wszystkiego najlepszego!


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content