OTWP

07 kwietnia 2022r. odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudnej. Organizatorem OTWP jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.

W eliminacjach gminnych rywalizowali nasi uczniowie:

Maria Czajkowska, Barbara Czajkowska, Antoni Zupke w grupie klas V-VIII.

W grupie klas I – IV naszą szkołę reprezentowali:

Jaromir Stepa, Filip Woleńszczak, Szymon Całus.

W klasyfikacji klas I – IV zwyciężył Jaromir Stepa tuż za nim finiszował Filip Woleńszczak, Szymon Całus otrzymał wyróżnienie. W klasyfikacji klas V – VIII Antoni Zupke zajął trzecie miejsce, Maria Czajkowska i Barbara Czajkowska otrzymały wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze lepszego wyniku w przyszłym roku. Jaromir i Filip będą reprezentować naszą szkołę w zbliżających się eliminacjach powiatowych. O ich wyniku poinformujemy państwa już niedługo.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content