SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

Dnia 3.06.2022 r. na stadionie odbył, się Sportowy Dzień Dziecka dla uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej w Chobieni. Jak co roku spotkanie zostało zorganizowane w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Podczas Dnia Dziecka rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców , który cieszył się dużym zainteresowaniem. Turniej piłki siatkowej rozegrały dziewczęta starsze a młodsze turniej „rzucanki siatkarskiej”. Równolegle przeprowadzono konkurencje lekkoatletyczne takie jak: bieg krótki, bieg długi i rzut piłką lekarską. Indywidualne zmagania na bieżni odbywały się na różnych dystansach w zależności od grupy wiekowej. Zmagania sportowe wzbudziły wiele emocji wśród uczestników. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie i zdrowej rywalizacji.

Odbył się również konkurs talentów, który zadziwił różnorodnościom uzdolnień. Wykonanie tańca belgijskiego w pełnym słońcu sprawiło wiele radości i zadowolenia. Na zakończenie można było zjeść pyszną kiełbaskę i coś słodkiego przygotowanego przez rodziców.

Więcej zdjęć w galerii.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content