MALOWANIE EKO-TOREB

Tegoroczny konkurs na „Malowanie eko-toreb” zorganizowany został w świetlicy szkolnej w ramach realizowanego przez szkołę Programu Ekologicznego 2022 pn. „Poznajemy, dbamy, chronimy”.

W ramach podjętych działań proekologicznych uczniowie klas I-V przygotowali łącznie 17 prac prezentując ozdobione torby tekstylne i papierowe. Komisja Konkursowa oceniając prace brała pod uwagę między innymi samodzielność wykonania, estetykę przygotowanych ozdób i pomysłowość uczniów. Miała przed sobą bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace przygotowane zostały z dużą starannością i troską o szczegóły. W efekcie powstały przepiękne, barwne prace konkursowe. Nie zabrakło wśród nich toreb malowanych farbami, kredkami, czy ozdobionych surowcami wtórnymi. Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością. Wykorzystali do stworzenia swoich prac różnorodne techniki i materiały, co dało piękny efekt i pozwoliło na przygotowanie wystawy tych małych dzieł sztuki.

Komisja wyłoniła zwycięzców konkursu i postanowiła nagrodzić następujące osoby:

W kategorii klas I-III

I miejsce

Oskar Monkiewicz – kl. III a

II miejsce

Natalia Polańska – kl. II b

III miejsce

Kaja Traskowska – kl. II a

Uczniowie klas IV-VI:

I miejsce

Kornelia Sośnicka – kl. IV a

II miejsce

Nicola Cypriańska – kl. V a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrodzeni oni zostali ciekawymi nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami.

            A my już dziś zachęcamy uczniów do udziału w konkursach, które świetlica szkolna przeprowadzi w przyszłym roku szkolnym!


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content