Spotkanie czytelnicze uczniów klasy III B z sześciolatkami.
Spotkanie czytelnicze uczniów klasy III B z sześciolatkami.
Dzisiaj uczniowie klasy III B Szkoły Podstawowej w Chobieni odwiedzili grupę sześciolatków w Przedszkolu Gminnym w Chobieni. Celem spotkania było promowanie czytelnictwa oraz wspólne spędzenie czasu przy książce.
Uczniowie czytali młodszym kolegom i koleżankom fragmenty lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek autorstwa Justyna Bednarek. Sześciolatki z dużym zainteresowaniem słuchały zabawnych historii o niezwykłych skarpetkach i chętnie rozmawiały o ich przygodach.
Spotkanie przebiegło w serdecznej i radosnej atmosferze. Było doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych , integracji dzieci oraz doskonalenia umiejętności głośnego czytania przez uczniów klasy III B. ️
Na zakończenie spotkania sześciolatki podziękowały starszym kolegom za wizytę i przygotowały dla nich słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu ️ i wyrazili chęć udziału w podobnych spotkaniach w przyszłości.




