MISTRZOSTWA GMINY RUDNA W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 8 czerwca 2017 r na kompleksie sportowym w Chobieni pod patronatem Wójta Gminy Rudna odbyły się Mistrzostwa Gminy Rudna w Lekkiej Atletyce pod hasłem Zachowaj Trzeźwy Umysł. W zawodach brały udział reprezentacje Szkoły Podstawowej w Chobieni i Szkoły Podstawowej w Rudnej. Rozegrane zostały trzy konkurencje : rzut piłką lekarską, bieg krótki i bieg długi w 18 kategoriach. Zawody zorganizowane zostały przez Zespół Szkół w Chobieni we współpracy z Chobieńskim Ośrodkiem Kultury.

W poszczególnych kategoriach uczniowie uzyskali następujące miejsca:

Rzut piłką lekarska – dziewczęta klas IV

I miejsce – Klaudia Wysocka ZS Chobienia II miejsce – Julia Andrzejczak ZS Chobienia III miejsce – Kaja Król ZS Rudna IV miejsce – Maja Perun ZS Rudna

Rzut piłką lekarska – dziewczęta klas V

I miejsce – Maja Rosiak ZS Rudna II miejsce – Aleksandra Baćmaga ZS Chobienia III miejsce – Oliwia Jachinek ZS Rudna IV miejsce – Natalia Masłowska ZS Chobienia

Rzut piłką lekarska – dziewczęta klas VI

I miejsce – Julia Bachurska ZS Rudna II miejsce – Kinga Juszczak ZS Chobienia III miejsce – Kamila Kusowska ZS Chobienia IV miejsce – Karina Jaskulska ZS Rudna

Rzut piłką lekarska – chłopcy klas IV

I miejsce – Paweł Birut ZS Rudna II miejsce – Oskar Płatek ZS Rudna III miejsce – Damian Bajus ZS Chobienia IV miejsce – Przemek Kasprzak ZS Chobienia

Rzut piłką lekarska – chłopcy klas V

I miejsce – Milczarski Eryk II miejsce – Olszowy Michał ZS Chobienia III miejsce – Maurycy Kogut ZS Chobienia IV miejsce – Dawid Roskosz ZS Rudna

Rzut piłką lekarska – chłopcy klas VI

I miejsce – Piotr Ciołek ZS Chobienia II miejsce – Jakub Sikorski ZS Rudna III miejsce – Remigiusz Chomiak ZS Rudna

Bieg krótki – dziewczęta klas IV

I miejsce – Dagmara Płatek ZS Chobienia II miejsce – Julia Demczak ZS Rudna III miejsce – Andżelika Bajus ZS Chobienia IV miejsce – Klaudia Czuczak ZS Rudna

Bieg krótki – dziewczęta klas V

I miejsce – Maja Muzeja ZS Rudna II miejsce – Amelia Pakosz ZS Rudna III miejsce – Kinga Dawidowicz ZS Chobienia IV miejsce – Kaja Bartoszewska ZS Chobienia

Bieg krótki – dziewczęta klas VI

I miejsce – Agata Juszczak ZS Chobienia II miejsce – Marta Prokop ZS Chobienia III miejsce – Weronika Zielińska ZS Rudna IV miejsce – Izabela Romanowicz ZS Rudna

Bieg krótki – chłopcy klas IV

I miejsce – Michał Roskosz ZS Chobienia II miejsce – Marcin Mikołajewski ZS Rudna III miejsce – Artur Moryń ZS Rudna IV miejsce – Kacper Szulc ZS Chobienia

Bieg krótki – chłopcy klas V

I miejsce – Dawid Tołodziecki ZS Rudna II miejsce – Mateusz Trzpil ZS Rudna III miejsce – Dawid Czarny ZS Chobienia IV miejsce – Marcin Olszowy ZS Chobienia

Bieg krótki – chłopcy klas VI

I miejsce – Maciej Kłos ZS Chobienia II miejsce – Kacper Gabruk ZS Rudna III miejsce – Kacper Czachara ZS Rudna IV miejsce – Kamil Szulc ZS Chobienia

Bieg długi – dziewczęta klas IV

I miejsce – Julia Pieniążek ZS Chobienia II miejsce – Dominika Jurkowska ZS Rudna III miejsce – Wiktoria Tygielska ZS Chobienia IV miejsce – wiktoria Peregrym ZS Rudna

Bieg długi – dziewczęta klas V

I miejsce – Marzena Zarzycka ZS Chobienia II miejsce – Oliwia Grycz ZS Rudna III miejsce – Martyna Rogóż ZS Chobienia

Bieg długi – dziewczęta klas VI

I miejsce – Weronika Zarzycka ZS Chobienia II miejsce – Dominika Cholewa ZS Rudna III miejsce – Natalia Krawecka ZS Chobienia IV miejsce – Ilona Piwowarczyk ZS Rudna

Bieg długi – chłopcy klas IV

I miejsce – Bartłomiej Wierzbicki ZS Rudna II miejsce – Jakub Kula ZS Rudna III miejsce – Marcel Zagórski ZS Chobienia IV miejsce – Marcel Burczyc ZS Chobienia

Bieg długi – chłopcy klas V

I miejsce – Michał Jarosz ZS Chobienia II miejsce – Jakub Czarny ZS Rudna III miejsce – Martin Grabowski ZS Rudna IV miejsce – Aleksander Łowisz ZS Chobienia

Bieg długi – chłopcy klas VI

I miejsce – Maksymilian Baj ZS Chobienia II miejsce – Szymon Wysocki ZS Chobienia III miejsce – Olaf Jankowski ZS Rudna