ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

Rozkład  jazdy autobusów szkolnych

 W kierunku szkoły;

  1. Miłogoszcz -7.20

Olszany  -7.25

Górzyn – 7.30

Ciechłowice -7.35

Naroczyce k/parku-7.40

Chobienia domki -7.43

  1. Naroczyce Kolonia -7.30

Naroczyce Górki- 7.35

Naroczyce k/stawu -7.40

  1. Orsk -7.25

Chełm k/krzyża-7.30

Radoszyce (przystanek bliżej mostu)-7.35

  1. Chełm (przystanek od Brodowic)-7.25

Brodowice- 7.30

Kębłów- 7.35

Chałupki-7.40

  1. Nieszczyce – 7.25

Radoszyce- 7.35

II  zmiana;  (obowiązuje od  02.09.2019)

  1. Olszany-9.00

Górzyn-9.05

Ciechłowice- 9.10

Naroczyce Kolonia -9.15

Naroczyce Górki- 9.18

Naroczyce-9.22

  1. Orsk- 8.55

Chełm- 8.58

Brodowice-9.02

Kębłów- 9.07

Nieszczyce-9.11

Radoszyce- 9.15

Rozwozy uczniów do domu pozostają bez zmian; 13.00, 14.15  oraz 15.05