ZŁOTO i SREBRO w 5 th CENTRAL POLAND OPEN GRAND PRIX – KARATE WKF

W dniach 19-20.05.2018 odbył się 5 TH Central Poland Open Grand Prix – Karate WKF –  międzynarodowy turniej karate w Pleszewie.  Zawody odbyły się pod patronatem Polskiej Unii Karate. Za sprawą turnieju Pleszew stał się przez dwa dni stolicą Polski w karate.W turnieju brało udział 430 zawodników z niemal wszystkich polskich klubów karate zrzeszonych oraz z Szwecji, Czech i Niemiec – łącznie startowało  65 klubów z Polski i zagranicy. Udział najlepszych klubów polskich oraz zawodników zagranicznych gwarantował rywalizacje na bardzo wysokim poziomie. Na tatami w hali widowisko – sportowej przy ZSP nr 3 w Pleszewie rywalizowali najlepsi karatecy w kraju oraz Mistrzowie Europy.

Karate Goju Ryu Shuseikan Chobienia reprezentowało dwóch zawodników: Mateusz Kuziak i Łukasz Kuziak.

W zaciętej rywalizacji, złoty medal w kumite indywidualnym  kadetów 14-15 lat w wadze do 52 kg. zdobył uczeń Gimnazjum w Chobieni   Mateusz Kuziak.

Bardzo dobrze zaprezentował się Łukasz Kuziak,  który w kumite indywidualnym  juniorów 16-17 lat,  w kategorii wagowej do 76 kg  zdobył medal srebrny.

W klasyfikacji medalowej Karate Goju Ryu Shuseikan Poland  zajęło 9 miejsce zdobywając 12 medali: 3 złote, 1 srebrny, 5 brązowych.

   

Karate Goju Ryu Shuseikan Poland


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content