AUTOBUSY SZKOLNE-ROZKŁAD JAZDY

Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Chobieni rok szkolny 2021/2022

I ZMIANA

MiejscowośćGodzina odjazdu
TRASA NR 1
Naroczyce Kolonia07:30:00
Naroczyce Górki07:35:00
Naroczyce k/stawu07:40:00
Chobienia szkoła07:45:00


TRASA NR 2
Miłogoszcz07:20:00
Olszany07:25:00
Górzyn I07:28:00
Górzyn II07:30:00
Górzyn III07:32:00
Ciechłowice07:37:00
Naroczyce k/parku07:42:00
Chobienia szkoła07:48:00


TRASA NR 3
Orsk07:25:00
Chełm07:30:00
Radoszyce07:35:00
Chobinek07:38:00
Chobienia szkoła07:43:00


TRASA NR 4
Chełm (Kulm)07:20:00
Brodowice07:25:00
Kębłów07:30:00
Nieszczyce07:35:00
Chałupki07:40:00
Chobienia szkoła07:45:00

II ZMIANA

MiejscowośćGodzina odjazdu
TRASA NR 1
Olszany09:00:00
Górzyn I09:03:00
Górzyn II09:05:00
Górzyn III09:07:00
Ciechłowice09:12:00
Naroczyce Kolonia09:17:00
Naroczyce Górki09:20:00
Naroczyce09:25:00
Chobienia szkoła09:30:00

TRASA NR 2
Orsk08:55:00
Chełm08:58:00
Brodowice09:02:00
Kębłów09:07:00
Nieszczyce09:11:00
Radoszyce09:15:00
Chobienia szkoła09:20:00

ODWOZY UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022


MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA

Szkoła Chobienia – Naroczyce – Naroczyce Kolonia – Górzyn – Olszany – Miłogoszcz

13:00

Szkoła Chobienia – Naroczyce – Naroczyce Kolonia – Górzyn – Olszany – Milogoszcz

14:20

Szkoła Chobienia – Naroczyce – Naroczyce Górki – Ciechłowice

13:00

Szkoła Chobienia – Naroczyce – Naroczyce Górki – Ciechłowice

14:20

Szkoła Chobienia – Radoszyce – Chełm -Orsk

13:00

Szkoła Chobienia – Radoszyce – Chełm -Orsk

14:20

Szkoła Chobienia – Chałupki – Nieszczyce – Kębłów – Brodowice

13:00

Szkoła Chobienia – Chałupki – Nieszczyce – Kębłów – Brodowice

14:20

ODWOZY UCZNIÓW WE WTORKI I CZWARTKI

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022


MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA

Szkoła Chobienia – Naroczyce – Naroczyce Górki – Naroczyce Kolonia – Ciechłowic –Górzyn – Olszany – Miłogoszcz

15:10

Szkoła Chobienia – Radoszyce –Nieszczyce – Kębłów – Brodowice – Chełm – Orsk

15:10