KONKURS NA WYKONANIE PISANKI WIELKANOCNEJ ROZSTRZYGNIĘTY

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. Przygotowujemy się do nich z wielką radością. To także czas wiosenny, czas budzącej się do życia przyrody. Radosny nastrój i nowa energia towarzyszą również uczniom naszej szkoły, którzy wykazali się wielką wyobraźnią oraz kreatywnością. Postanowili oni zadbać o świąteczną atmosferę zarówno w swoich domach, jak i szkole, wykonując przepiękne pisanki wielkanocne.

Na konkurs organizowany przez nauczycieli świetlicy wpłynęło 17 prac. Każda z nich była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Uczniowie bardzo zaangażowali się w stworzenie tych pięknych ozdób. Podczas wykonywania prac dzieci i młodzież naszej szkoły zastosowali różnorodne techniki i materiały. Były wśród nich pisanki stojące i wiszące, z papieru, bibuły, piernika i lukru, a także te tradycyjnie zdobione woskiem i barwnikami. Prace prezentowały się przepięknie i przyciągały wzrok bogactwem kolorów.

W ubiegłym tygodniu obradowała komisja, która oceniała wszystkie prace konkursowe. Jej członkowie postanowili przyznać nagrody w kategoriach:

Klas I-III

Polańska Natalia – kl. 2b

Minkina Aleksandra – kl. 1a

Traskowska Kaja – kl. 2a

Zagrodna Karolina – kl. 2b

Zdobylak Barbara – kl. 2a

Zgobik Pola – kl. 2a

Awsiukiewicz Klaudia – kl. 2b

Kołodziej Magdalena – kl. 3b

Klas IV-VI

Mika Julia – kl. 4b

Sośnicka Kornelia – kl. 4a

Cypriańska Nikola – kl. 5a

      Klas VII-VIII

      Miernik Nikola – kl. 7a

            Prace konkursowe prezentowane są na wystawie przygotowanej w świetlicy szkolnej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a całej społeczności szkolnej życzymy radosnego świętowania!


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content