WIELKANOC 2022

Wnet Wielkanoc Nas powita…

            W przedświąteczną środę 13 kwietnia 2022 roku społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystym apelu z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

            Najmłodsi uczniowie z klasy 2a i 2b przybliżyli wszystkim piękne polskie zwyczaje oraz tradycje związane z najważniejszymi świętami w roku liturgicznym.

            Barwne dekoracje, kostiumy, stoły wielkanocne oraz piękne stroiki dodały kolorytu i wprowadziły wszystkich w przedświąteczny nastrój. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście z zainteresowaniem wysłuchali montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez panią Danutę Łyko i panią Renate Próchnicką,

            Spotkanie zostało dopełnione wystąpieniem księdza Leszka Kowalskiego, który przypomniał znaczenie i powagę świąt oraz złożył wszystkim wielkanocne życzenia.

            Miłym akcentem było złożenie życzeń oraz podziękowań za przygotowanie apelu przez Wójta Gminy Rudna pana Adriana Wołkowskiego.

            Na zakończenie pani dyrektor Renata Kucharzów podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożyła zebranym życzenia pogodnych, radosnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content