KARTKI DLA RODAKÓW WYSŁANE!

Kartki z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wykonane przez uczniów naszej szkoły dla Rodaków mieszkających poza granicami Polski zostały wysłane.

Choć dopiero połowa listopada, a prawdziwe przygotowania do świąt dopiero przed nami, to nasi uczniowie już poczuli przedsmak świątecznego nastroju.

W akcji „Kartka dla Rodaka” wzięły udział przede wszystkim dzieci z klas I-III oraz uczennica klasy VII a.  Uczniowie z wielką starannością przygotowali te swego rodzaju piękne podarunki. Prezentowały one między innymi renifery, świąteczne choinki, bałwanki czy aniołki. Ponadto uzupełnione zostały o świąteczne życzenia, samodzielne napisane przez każdego z uczniów.

Kartki przesłane zostały do Olsztyna, do siedziby „Fundacji dla Rodaka”, która rok rocznie nawiązuje kontakt z Polakami zamieszkującymi różne zakątki świata. Przedstawiciele fundacji przesyłają im życzenia od polskich dzieci, wywołując u każdego niejednokrotnie łzy radości i wzruszenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnej akcji, do której przyłączymy się przed Świętami Wielkanocnymi w nadchodzącym nowym roku.


© Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content